Besök oss!

Sveaplan 5

664 30 Grums

Från och med 23/3: Kontoret är öppet endast för inbokade besök

Handledare nås på telefon eller mail Måndag – Fredag kl 08.00 – 17.00

Stefan Jansson

VD & handledare
0733 – 78 89 95
stefan.jansson@kanviva.com 

Runar Skoglund

Handledare
0702 – 76 99 19
runar.skoglund@kanviva.com

Svante Björklund

Handledare
 0702 – 58 15 39
svante.bjorklund@kanviva.com

Isabelle Skoglund

Handledare
0738 – 410 420
isabelle.skoglund@kanviva.com

Robin Holmgren

Handledare
0730 – 70 45 80
robin.holmgren@kanviva.com

Studie- och yrkesvägledare
0730 – 91 98 00
jaana.niska@kanviva.com

Språkstöd 
(arabiska, persiska, kurdiska)
073 - 918 20 05

Språkstöd 
(Thailändska)
073 - 444 04 04

 

Jaana Niska

Bayan Ali

Christopher Aspenberg

Handledare
0707 - 74 73 01
christopher.aspenberg@kanviva.com

Kicki

Elmedina Ljuca

KORT OM KANVIVA
BESÖKSADRESSER

Vi vill göra människor bättre! Vi är ett företag som med stor professionalitet, engagemang och kompetens, matchar rätt person till rätt plats på arbetsmarknaden eller till utbildning.

Då vi är ett mindre företag blir vårt arbete skräddarsytt för varje person hos oss - där vi genom
 hjärta, kunskap och motivation kan hjälpa fler människor att bli ännu bättre.


Hela vår historia finner du på om oss.

Östra Torggatan 10B
652 24 Karlstad​​

Sveaplan 5

664 30 Grums

KONTAKT

Tel: 0733 – 78 89 95
Stefan Jansson (ägare)
kontakt@kanviva.com
Fler kontaktuppgifter hittar du här

© 2023 by HARMONY. Proudly created with Wix.com