För närvarande är kontoret endast öppet för inbokade besök. Du kan nå våra handledare på telefon eller mail, Måndag till Fredag kl 08:00 – 17:00

Har du några frågor eller funderingar?

Kontakta oss!

Vi är Kanviva!

IMG_3628.jpg

Stefan Jansson

runar

Handledare & områdesansvarig 
0702 – 76 99 19
runar.skoglund@kanviva.com

robin

Handledare & områdesansvarig Västerås
0730 – 70 45 80
robin.holmgren@kanviva.com

Runar Skoglund

VD & områdesansvarig Karlstad
0733 – 78 89 95
stefan.jansson@kanviva.com 

Robin Holmgren

Elmedina Ljuca

Soran Mhealden

isabelle

Handledare & områdesansvarig Tibro
0738 – 410 420
isabelle.skoglund@kanviva.com

Soran_edited.jpg

Handledare & områdesansvarig
0709 - 25 82 94
soran.mhealden@job-generation.se

Rasti_edited.jpg

Kicki

Rasti Tengman

Handledare

073 - 633 26 51
rasti.tengman@job-generation.se

Språkstöd 
(Thailändska)
0734
 44 04 04
 

Baijan

Språkstöd 
(arabiska, persiska, kurdiska)
0739 
 18 20 05

Bayan Ali

IMG_6759-1_edited_edited.jpg

Kicki

Nergiz Jnidi

Handledare

070 - 77 47 301
nergiz.jnidi@kanviva.com

Foad_edited_edited.jpg

Jobbcoach

0730 - 919 800
foad.al.hasan@kanviva.com

IMG_2433_edited_edited.jpg

Anette Andersson

Handledare

070 - 345 10 80
anette.andersson@kanviva.com

Foad Al Hasan

Isabelle Skoglund